Strona główna > Aranżacje wnętrz biurowych > Porozmawiajmy: Zaprojektuj swoje domowe biuro tak, aby było maksymalnie produktywne

Może Ci się wydawać, że praca w domu to marzenie. W pewnym sensie tak jest, ale odpowiednie zaprojektowanie biura może być trudne. Twoja przestrzeń biurowa musi być przejrzysta w stosunku do środowiska domowego, ale nie może być zbyt "biurowa", ponieważ właśnie od tego próbujesz uciec!

Niedawno natrafiliśmy na bardzo przydatną infografikę autorstwa Ragan, która zawiera kilka interesujących porad dotyczących projektowania biura i utrzymywania go w stanie ultraproduktywnym.

Na przykład, wielu pracowników domowych po prostu siedzi na kanapie lub w łóżku, ale to jest wielkie nie! Konieczne jest zainwestowanie w wysokiej jakości biurka i krzesła biurowe. Należy unikać problemów z kręgosłupem. Nie chcesz, aby wyglądało to tak, jakbyś pracował w biurze komercyjnym, więc dobrym pomysłem jest kreatywne podejście do kwestii przechowywania w domowym biurze.

Inne rzeczy, o których mogłeś nie pomyśleć:

- Ogrzej swoje biuro

- Włącz cichą muzykę w tle

- Używaj lamp biurkowych, aby zapewnić dobre oświetlenie

- Udekoruj wnętrze spokojnym kolorem, np. niebieskim lub zielonym.

- Pracuj małymi etapami, aby uniknąć spadku wydajności

- Unikaj siadania blisko okna - zobaczysz tylko przyjaciela i dasz się skusić na kawę!

Praca w domu wymaga samodyscypliny, ale jest to świetny sposób. Pamiętaj, aby zainwestować w pomocne, wysokiej jakości meble biurowe do swojego domowego biura. Istnieje wiele opcji mebli biurowych London, które z łatwością dopasują się do wystroju Twojego domu i zapewnią Ci produktywną, stylową przestrzeń do pracy.