Strona główna > Aranżacje wnętrz biurowych > Porozmawiajmy - Znaczenie porządku na biurku

Słyszałeś powiedzenie "czyste biurko, czysty umysł", ale czy jest ono prawdziwe? Czy łatwiej pracuje Ci się w małym bałaganie? Czy czujesz się trochę onieśmielony całkowitym porządkiem?

Wiele osób stosuje nieco chaotyczną metodę pracy, która im odpowiada, ale czy wiesz, że porządek na biurku może przynieść więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać? Być może nadszedł czas, aby sięgnąć po spray do czyszczenia!

- Sprawia, że wyglądasz bardziej profesjonalnie - nie ma sensu siedzieć przy eleganckim biurku, jeśli jest ono pokryte stertami papierów i karteczek! Ludzie oceniają Cię po sposobie, w jaki pracujesz, a także po tym, jak wyglądasz podczas pracy.

- Zwiększa wydajność - Jeśli możesz szybko wszystko znaleźć, szybciej wykonasz swoją pracę, prawda? Uporządkowane biurko oznacza, że nie musisz szukać kartki papieru, którą miałeś "zaledwie pięć minut temu".

- Większa produktywność - Wiedza o tym, gdzie co jest, zwiększa produktywność, ale blask czystego biurka sam w sobie jest jeszcze większym atutem!

- Więcej przestrzeni - im mniej bałaganu, tym więcej przestrzeni.

- Twoje biurko świadczy o Tobie - Jeśli na biurku panuje bałagan, ludzie będą myśleć, że jesteś niezorganizowany. Jeśli biurko jest uporządkowane, ludzie pomyślą, że jesteś wydajny!

Niezależnie od tego, czy zainwestowałeś w meble biurowe na zamówienie, czy też stosujesz politykę hot-desking, dbanie o porządek na biurku to coś więcej niż tylko higiena i wygląd.

Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w polu komentarzy poniżej.